Pranie dla
Zakładów Pracy

Pralnia dla Zakładów Pracy - Kielce

W wielu zakładach pracy istnieje obowiązek noszenia odzieży roboczej – dzieje się tak ze względu na bezpieczeństwo, wygodę, a także kwestię wizerunkową. Specyfika pracy wielu firm sprawia ponadto, że ubranie noszone przez pracownika narażone jest na działanie zabrudzeń, które nierzadko okazują się trudne do usunięcia. Korzystne rozwiązanie oferuje wówczas nasza pralnia dla zakładów pracy – Kielce i województwo świętokrzyskie to obszar naszej działalności, którą prowadzimy od lat w zgodzie z międzynarodowymi standardami jakości.

Nowoczesna pralnia dla zakładów pracy – Kielce i województwo świętokrzyskie

W siedzibie pralni Pami, która znajduje się w Morawicy koło Kielc, od lat świadczymy kompleksowe, profesjonalne usługi związane z praniem, dezynfekcją i prasowaniem tekstyliów – w tym odzieży roboczej. Jeżeli chcą Państwo mieć pewność, że wszelkie zabrudzenia zostaną z niej usunięte, a tkanina zachowa swoją świetność przez długi czas, warto skorzystać z usług oferowanych przez naszą pralnię dla zakładów pracy. Kielce to miejscowość, w której działa wielu naszych klientów – w tym przypadku odległość nie jest żadną przeszkodą. W ramach świadczenia naszych usług chętnie odbieramy ubrania od klienta, a następnie dostarczamy je wyprane, suche, wyprasowane i zdezynfekowane – gotowe do założenia.

Jak działa nasza pralnia dla zakładów pracy? Kielce

Nasza pralnia dla zakładów pracy w Kielcach (Morawica) dysponuje nowoczesnym, zaawansowanym zapleczem sprzętowym, na które składają się specjalistyczne pralki i suszarki marki Electrolux, a także maglownica gazowa. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia cechują się bardzo dużą pojemnością i świetną wydajnością – każdego dnia umożliwiają nam obsługę aż 8 ton prania! Korzystamy z ekologicznych i efektywnych środków chemicznych, dbając o potrzeby konkretnego rodzaju materiału. W pralni dla zakładów pracy w Kielcach (Morawicy) wycena zamówienia jest indywidualna, ponieważ nasz nakład pracy będzie się różnił w zależności od kilku czynników. Zawsze dbamy jednak, by cena była dla Państwa atrakcyjna.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej pralni dla zakładów pracy? Kielce

Współpracujemy na stałe z wieloma firmami, które mogą usprawniać swoje działanie dzięki naszej pralni dla zakładów pracy w Kielcach (Morawicy). Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem, zwracając uwagę na indywidualne potrzeby klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby odzież zachowała swój nienaganny stan na długi czas niezależnie od warunków, na jakie jest wystawiona podczas wykonywania obowiązków przez pracownika. Wszystkie zamówienia realizujemy sprawnie i terminowo.